Airfree Türkiye

Airfree hakkımızda

Airfree Hakkında

Babanın Oğlu İçin Kurduğu Bir Portekizli Şirket..

Airfree’nin hikayesi, ev ortamındaki mikroorganizmaların neden olduğu sık alerjik krizlerden muzdarip bir babanın oğluna duyduğu endişeyle başladı. Ürün tasarımında yılların tecrübesine sahip olan Carlos Matias, solunum alerjilerinden sorumlu alerjenleri ortadan kaldırarak çocuğu için muazzam sağlık yararları olan yenilikçi bir çözüm geliştirdi.

Bu nedenle, kaynar su sterilizasyon sürecinden ilham alan TSS (Termodinamik Sterilizasyon Sistemi) teknolojisi, havayı sessizce ve filtre kullanmadan arındırmak için ısıyı kullanır, virüsler, bakteriler, mantarlar ve polen gibi mikroorganizmaları ortadan kaldırır.

Bir dizi Avrupa laboratuarında başarıyla test edildikten sonra, büyük ölçekli cihazın üretimi başladı, böylece dünya çapında daha fazla aile bu basit ve etkili konseptin avantajlarından yararlanabildi. 2005 yılında Airfree, ödüllü ve modern tasarımlı P serisi hava temizleyicileri ile ilk ürünlerini piyasaya sürdü.

O zamandan beri, Airfree tüm dünyada büyüdü ve Portekiz’de sadece ev içi kullanım için değil, aynı zamanda ticari ve endüstriyel segment için de çeşitli hava temizleyici modelleri üretti. Şu anda beş kıtada 60’tan fazla ülkeye ihraç ediliyor ve evler, hastaneler, okullar, oteller, müzeler ve Portekiz’deki Torre do Tombo gibi tarihi binalarda hava kalitesini iyileştiriyor.

En İyi Teknolojiyi ve Tasarımı Birleştiriyoruz…

Airfree, mikroorganizmaları yok etmek için ısı kullanarak su kaynatmadaki aynı çalışam prensibini uygular ve böylece Airfree’nin hava çıkışlarında %99,99 hava sterilizasyon verimliliği elde edilir. Termodinamik TSS Teknolojisi, havadaki bakterileri, virüsleri, küfleri, organik alerjenleri ve havadaki tüm mikroorganizmaları 204 °C’de filtresiz bir işlemle sessizce yok eder.

Airfree hava temizleyici hakkımızda

İletişime Geçin

AIRFREE PAZARYERLERİ MAĞAZALARI

Türkiye Distribütörü
Nice Teknoloji Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Mah. Ekincioğlu Sok. No:1 Nice Plaza | Ataşehir – İSTANBUL
Telefon: 0216 464 52 33
www.niceteknoloji.com

©Copyright by Nice Teknoloji