Airfree Türkiye

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)
1. Airfree'min çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Sterilizasyon sistemi soğuksa, üst kapağı kontrol edin. Lütfen başka bir prize takın ve cihazın en az 1 dakika dikey konumunda olduğundan emin olun.

2. Airfree'yi bir odadan diğerine yerleştirebilir miyim?

Airfree®’nin günün 24 saati aynı odada bulunması tavsiye edilir. Airfree®’nin patentli teknolojisi kademeli olarak çalıştığından, başka bir odaya yerleştirildiğinde ilk odadaki hava kirlilik oranı artmaya başlayacaktır.

3. CADR Airfree'nin etkinliğini ölçüyor mu?

Pek sayılmaz. CADR, Airfree® teknolojisini test etmek için tasarlanmamıştır. AHAM contası (genellikle bir hava filtresinin kutusunun arkasında bulunur) üç Temiz Hava Dağıtım Hızı (CADR) numarası listeler: biri tütün dumanı için, biri polen için ve diğeri toz için. CADR, bir hava temizleyici tarafından iletilen filtrelenmiş hava hacmini gösterir. CADR’nin Airfree® için tasarlanmamasının nedeni, Airfree®’nin mikroorganizmaları filtrelememesi, ancak mikroorganizmaları yok etmesidir, bu nedenle bakteri, küf, virüs ve diğer mikroorganizmaların azaltılması ancak bir mikrobiyoloji laboratuvarında hava örneği örneğinden sonra ölçülebilir. Airfree®, ne kadar küçük olursa olsun herhangi bir mikroorganizmayı yok eder (başka bir yüzeye çekmez veya çekmez). Airfree® patentli seramik çekirdekten geçerken tüm mikroorganizmaların %99,99’u tamamen tahrip olur.

4. Airfree® bağlantısı kesilirse veya elektrik kesintisi olursa ne olur?

Airfree®, önceki düşük kontaminasyon seviyesini geri kazanmak için yaklaşık olarak aynı zamanı alacaktır.

5. Airfree® bakteri ve virüsleri yok eder mi?

Evet. Piyasadaki hava filtrelerinin aksine Airfree®, Airfree’nin hava akışı tarafından sterilize edici TSS ™ seramik çekirdeğe kolayca taşındığı için en küçük mikroorganizmalarla daha verimlidir. Lütfen web sitemizdeki bağımsız bakteri ve virüs testlerini kontrol edin.

6. Airfree® toz akarlarını nasıl yok eder?

Ortamdaki küf azalması, küf bağımlı toz akarı popülasyonunda azalmaya neden olur. Airfree® ayrıca solunum akarları ve astımı tetikleyen toz akarı dışkıları ve iskeletleri ile havaya salınan zararlı toksinleri ve mantarları da yok eder.

7. Airfree® mantar ve küfleri nasıl yok eder?

Daha önce de belirtildiği gibi, Airfree® küf, mantar ve spor içeren havadaki mikroorganizmaları ortadan kaldırır. Sporları ortadan kaldırarak yeni kalıp kolonilerinin gelişmesi olası değildir, bu da gelecekte daha az hava kaynaklı küf sporlarını temsil eder. Lütfen web sitemizdeki bağımsız kalıp testlerini kontrol edin.

8. Airfree® Tütün ve sigara kokusunu azaltır mı?

Evet, Airfree® ortamdaki tütün/sigara dumanı dahil her türlü organik kokuyu azaltır.

9. Airfree® virüsleri nasıl yok eder?

Bu mikroskopik mikroorganizmalar, Airfree’nin seramik çekirdek kılcal damarlarında kolayca yok edilir. Diğer teknolojilerin aksine, en küçük mikroorganizmalar TSS ™ seramik çekirdek kılcal damarları içinde en kolay yok edilirler. Lütfen web sitemizdeki bağımsız virüs testini kontrol edin.

10. Airfree® odadaki nem seviyesini değiştirir mi?

Hayır.

11. Airfree® herhangi bir gaz veya kimyasal ürün salıyor mu?

Hayır. Airfree’nin sterilizasyon işlemi doğaldır. Partiküller ve ozon ile ilgili kesin testler için lütfen web sitemizi kontrol edin.

12. Yan etkileri var mı?

Hayır. Airfree’nin yeni teknolojisi havayı odaya anlamsız ısı katkısı ile arındırmak için ısı kullanıyor. Yan etki yok, emisyon yok, iyon yok veya yeni parçacıklar oluşturmuyor. Airfree® evlerde ve ofislerde sessiz, sürekli ve etkili bir şekilde havayı temizleyerek kullanılabilir.

13. Airfree® oda ısıtıyor mu?

Hayır. Airfree®, oda sıcaklığında belirgin bir artış yapmaz. Sadece karşılaştırma için, aynı odaya takılan iki airfree® cihazı, 70 kg’lık bir yetişkinin sıcaklığına katkıda bulunacaktır.

14. Airfree® filtre değişimi gerektirir mi?

Hayır.

15. Gece ışığı aırfree® sterilizasyon fonksiyonu etkiler mi?

Hayır. Gece lambası estetik bir etkiye sahiptir ve çocuklarda veya yeni doğan yatak odalarında gece lambası olarak kullanılabilir.

16. Mikroorganizmalar yok edildikten sonra nereye gider?

Tüm canlı mikroorganizmalar temel olarak karbon, oksijen ve bir azottan oluşur. Airfree® yaklaşık 200 ° c’ye ulaştığından, tüm bileşenler karbon dioksit (solunmamızla salınan aynı ürün) ve suya ayrışır. İşlem sırasında bir miktar karbon (veya mikroskobik kül) cihazın içinde veya üst kapağın üzerinde kalabilir. Hepsinin mikroskobik düzeyde gerçekleştiğine dikkat edilmelidir, bu nedenle tüm bu kalıntılar, mikroorganizmaların orijinal mikroskopik boyutunun çok küçük bir kısmıdır.

16. Mikroorganizmalar yok edildikten sonra nereye gider?

Tüm canlı mikroorganizmalar temel olarak karbon, oksijen ve bir azottan oluşur. Airfree® yaklaşık 200 ° c’ye ulaştığından, tüm bileşenler karbon dioksit (solunmamızla salınan aynı ürün) ve suya ayrışır. İşlem sırasında bir miktar karbon (veya mikroskobik kül) cihazın içinde veya üst kapağın üzerinde kalabilir. Hepsinin mikroskobik düzeyde gerçekleştiğine dikkat edilmelidir, bu nedenle tüm bu kalıntılar, mikroorganizmaların orijinal mikroskopik boyutunun çok küçük bir kısmıdır.

17. Çok renkli gece ışığı nasıl kapatılır?

Çok renkli gece ışık yoğunluğunu değiştirmek için Airfree’nin logosunun üstündeki sensöre basın. En iyi ışık yoğunluğunu seçebilir veya ışıkları kapatabilirsiniz.

18. Airfree®'yi gardrobun içine yerleştirebilir miyim?

Evet, en az 10 m³ olduğu sürece. Airfree® rafların altına yerleştirilmemelidir, aksi takdirde verimliliği düşer.

19. Üst ışıklar yanıp sönüyor. Bu ne anlama geliyor?

Üstten aydınlatmalı modellerde, Airfree®’nin doğru yerleştirilmediğini gösterir. Lütfen cihazın dikey konumunda olduğundan emin olun.

20. Airfree®'yi klimalı odalarda kullanabilir miyim?

Evet.

21. Bitişik odalara ulaşmak için Airfree®'yi koridora yerleştirebilir miyim?

Hayır. Airfree® yalnızca koridor alanındaki hava kirliliğini azaltacaktır.

22. Airfree®'yi kapalı bir odaya koyabilir miyim?

Evet. Lütfen böyle bir odanın en az 10 m³ olması gerektiğini unutmayın.

23. Evden çıktığımda Airfree®'yi kapatmalı mıyım?

Hayır. Airfree® daima açık olmalıdır. Ürünü 7/24 çalıştırmanız tavsiye edilmektedir.

AIRFREE PAZARYERLERİ MAĞAZALARI

Türkiye Distribütörü
Nice Teknoloji Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Mah. Ekincioğlu Sok. No:1 Nice Plaza | Ataşehir – İSTANBUL
Telefon: 0216 464 52 33
www.niceteknoloji.com

©Copyright by Nice Teknoloji